Ημέρες Υποδοχής Γονέων

Σχολικό έτος 2018-2019

Ώρες που δέχονται οι καθηγητές για ενημέρωση γονέων (από 15/11/2018)

 ΕΚΤΥΠΩΣΤΕ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΙΝΑΚΑ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΚΛΙΚ ΕΔΩ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
 Επώνυμο  Όνομα  Κλάδος
1  Διαμαντόπουλος Ευθύμιος Μαθηματικός

10:55 – 11:40

10:55 – 11:40

2 Κουτσοκώστα Σοφία Φιλόλογος

10:55 – 11:40

 

 

09:05 – 09:50

 
3  Σταθόπουλος Ανδρέας Φυσικός

10:00 – 10:45

 

10:00 – 10:45

 

 
4  Πιστιόλη  Κωνσταντίνα Θεολόγος

10:55 – 11:40

 

   

10:55 – 11:40

5  Τουρκοχωρίτη Σωτηρία Θεολόγος  

11:50 – 12:35

   
6  Ντάμπου Αθανασία  Φιλόλογος

11:50 – 12:35

11:50 – 12:35

 

   
7  Ψιλοπούλου Χριστίνα  Φιλόλογος

10:00 – 10:45

 

11:50 – 12:35

 

 
8  Κατέλη Ελευθερία  Φιλόλογος

10:55 – 11:40

10:55 – 11:40


     
9  Μαντά Ανδριάννα  Φιλόλογος  
12:40 – 13:25
 

10:00 – 10:45

 
10  Κρυστάλλης Γρηγόριος  Φιλόλογος  

10:00 – 10:45

 

10:55 – 11:40

 
11  Καραπέτσα Ελευθερία  Φιλόλογος

10:55 – 11:40

 

   

10:00 – 10:45

12  Μπουρούτης Παναγιώτης  Μαθηματικός  

10:00 – 10:45

10:00 – 10:45

 

 
13  Γκούνας Μάρκο;  Μαθηματικός    

09:05 – 09:50

10:55 – 11:40

 

14 Σταμπουλίδης Νικόλαος  Μαθηματικός  

12:40 – 13:25

 

09:05 – 09:50

 

 
15  Αθανασιάδης Χαράλαμπος  Μαθηματικός  

10:00 – 10:45

 

 

09:05 – 09:50

 

16   Μαστροδήμος Πανταζής  Φυσικός  

11:50 – 12:35

 

10:55 – 11:40

 

17 Καφώρος Ηλίας  Φυσικός  

11:50 – 12:35

10:55 – 11:40

 

 
18  Ευαγγελοπούλου  Αγγελική  Χημικός  

11:50 – 12:35

 

09:05 – 09:50

 

19  Μαυρωνάς Ανδρέας  Βιολόγος    

09:05 – 09:50

 

10:55 – 11:40

 

20  Παγουλάτου Ευαγγελία  Γαλλικής    

10:00 – 10:45

 

10:00 – 10:45

21  Σπύρογλου Κωνσταντίνα  Αγγλικής

10:55 – 11:40

 

10:55 – 11:40

 

   
 22  Γιαννακουλοπούλου Ειρήνη  Αγγλικής

10:55 – 11:40

10:00 – 10:45

23  Τζίμης  Αθανάσιος  Οικονομολόγος  

10:00 – 10:45

 

10:00 – 10:45

   
24  Παπαδόπουλος Νικόλαος  Κοινωνιολόγος  

09:05 – 09:50

 

10:55 – 11:40

 

 
25  Τσολακίδου Ελισσάβετ Φυσ. Αγωγής  

10:55 – 11:40

10:55 – 11:40

 

 
26  Κοτίνη Ελένη  Φυσ. Αγωγής

11:50 – 12:35

11:50 – 12:35

 

   
27  Βασιλάκου Αργυρή  Καλλιτεχνικών

11:50 – 12:35

     
28 Νικολαίδης Συμεών Πληροφορικής

09:05 – 09:50

 

09:05 – 09:50

 

 
29 Ψαρρή Δήμητρα Πληροφορικής

11:50 – 12:35